Продукція

Viusid (Віусід)

Спеціально розроблена біологічно активна добавка, що складається з антиоксидантів, вітамінів, мікроелементів та компонента, який екстрагується з кореня солодки, гліциризинової кислоти, що має противірусні властивості. Це ідеальне доповнення для всіх тих, хто потребує живильної підтримки для імунної системи. Біологічно активна добавка, що має імуномодулюючу, противірусну і загальнозміцнюючу дії.

Alxoid

Алергенні екстракти для лікування алергії, а саме проведення алерген-специфічної імунотерапії (АІТ). Особливість даних екстрактів – це модифікація їх глутарадельдегідом в алергоїди.
Саме такі алергоїди мають високий профіль безпеки та високу ефективність. Ініціальна фаза лікування займає буквально кілька тижнів. Така схема дуже зручна, і дозволяє почати терапію безпосередньо перед початком цвітіння, наприклад, появи пилку весняних дерев.

Oraltek (Оралтек)

Алергенні екстракти для сублінгвальної алерген-специфічної імунотерапії компанії Inmunotek (Інмунотек) ORALTEK (Оралтек) показали свою високу ефективність і безпеку в лікуванні алергічних захворювань у дітей і дорослих. Головною відмінністю сублінгвальної вакцини ORALTEK Inmunotek (Інмунотек) від інших вакцин є відсутність фенолу, як консерванта. Алергени мають ананасовий смак, що не складає проблем при їх використанні у дітей.

Lofarma (Лофарма)

Єдиний в світі алергоїд, у вигляді сублінгвальних таблеток, для лікування алергії, який продемонстрував високу ефективність та відмінний профіль безпеки.

Prick-test (Прік-тест)

Набір алергенів для проведення шкірних тестів, які використовують в діагностиці алергічних захворювань. Тестування проводиться з розчинами різних алергенів: пилковими (дерев, злаків, бур’янів ), епідермальними (котів, собак), побутовими (кліщі домашнього пилу (D. pteronyssinus, D. farinae), плісняви (Cladosporium, Alternaria та інших), харчовими (яйця, молоко, пшениця, арахіс тощо).

Epigen (Епіген)

Спреї та гелі, які застосовується для профілактики та лікування вірусних інфекцій таких як папіломавірус та герпес, в комплексній терапії лікування молочниці, запалень жіночих статевих органів. Покращує бар’єрні властивості слизових, зволожує та усуває сухість піхви.

Blue Cap (Блу Кап)

Піна, яка призначена для щоденного нанесення на шкіру, схильну до розвитку атопічного дерматиту, різних типів псоріазу, себорейного дерматиту та екземи у дітей і дорослих. Ефективно і дбайливо усуває сухість шкіри та її прояви: лущення, мікротріщин, свербіж.

Allergika (Алергіка)

Програма ALLERGIKA® спеціально розроблена для пацієнтів з алергією. Косметика для щоденного догляду вдень та вночі за шкірою, захисний одяг, постільна білизна та засоби для гігієни житлових приміщень.

SinuSalt (Сінусалт)

Ізотонічний розчин у зручній гнучкій пляшці для промивання носа природним та зручним шляхом. Містить кілька видів солей та ксилітол – цукровий спирт, який відомий своїми антимікробними властивостями: він пригнічує ріст бактерій та не дозволяє мікробам (бактеріям та вірусам) затримуватися на слизовій носу. У поєднанні з розчином Рінгера-Локка ксилітол робить промивання носа приємним та запобігає сухості.